weterynarz radzymin pierwsza wizyta

Smaller Default Larger

Pierwsza wizyta u weterynarza

Nowi pacjenci są zawsze mile widziani Drodzy właściciele zwierząt, dziękujemy, że wybraliście nasz gabinet, czekaliśmy na Ciebie i na Twojego pupila.

Razem dopilnujemy, aby państwa zwierzaki były zdrowe i szczęśliwe.
Nasi lekarze weterynarii spędzają czas robiąc to, co kochają - praktykując medycynę weterynaryjną.
Nasi lekarze chcą, aby właściciel i jego pupil otrzymali tyle uwagi i zrozumienia na ile zasługują .
Przed pierwszą wizytą prosimy o przygotowanie poprzedniej dokumentacji medycznej, historii choroby o ile taką pies czy kot posiada.

Do lecznicy weterynaryjnej prosimy przyprowadzać zwierzęta na smyczy, w transporterach lub klatkach, to pozwala na uniknięcie przykrych wypadków i niefortunnych spotkań z innymi pacjemtami lecznicy np. w poczekalni.

Na pierwszej wizycie w naszym Gabinecie Weterynaryjnym "Przyjaciele" zaprosimy państwa do jednej z naszych sal badań, gdzie lekarz przeprowadzi  dokładny wywiad dotyczący  wieku, pochodzenia i zdrowia pupila oraz zapyta o cel wizyty.
Na początku badania lekarz waży pacjenta, mierzy temperaturę , słucha właścicela zwierzęcia i zadaje pytania, które pomogą ocenić stan pupila. Badanie kliniczne polega równiez na oglądaniu, oczu, uszu, pyska, osłuchiwaniu serca i zadawniu pytań właścicielowi na temat nawyków i aktywności podopiecznego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zbliżającej się wizyty lub procedury, nie wahaj się zadzwonić.

lek. wet. Aneta Wiktorowicz