weterynarz radzymin lekarze3

Smaller Default Larger

Nasi lekarze

Lek. wet. Aneta Wiktorowicz

anetaO tym, że będę lekarzem weterynarii wiedziałam już od dziecka, jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Swoją przygodę z weterynarią zaczęłam w wieku 17 lat, kiedy podjęłam wakacyjną pracę w zaprzyjaźnionej lecznicy, wtedy również jako wolontariuszka w schronisku zrozumiałam, że nie ma nic piękniejszego i bardziej wzruszającego na świecie niż obcowanie ze zwierzętami.

Jestem właścicelką kotki Miluni oraz suczki Kody, którą ktoś przywiązał do bramy lecznicy.

Poza pracą w gabinecie, pracuję również dla związku kynologicznego na wystawach psów rasowych oraz dla zaprzyjaźnionych schronisk i przytulisk.

Chętnie sprawuję opiekę nad wieloma hodowlami psów i kotów (uwielbiam zajmować się rozrodem psów i kotów oraz pediatrią weterynaryjną).

Moje ulubione cytaty
Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte.
ks. Jan Twardowski
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
— George Bernard Shaw

 

 

 Lek. wet. specjalista chirurg Grzegorz Bogdański

grzegorzAbsolwent SGGW w Warszawie. Ukończyłem specjalizację z chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. Od lat pracuję w kilku warszawskich lecznicach, gdzie zdobywałem praktykę jako lekarz internista jak również jako chirurg, ucząc się od najlepszych specjalistów z dziedziny chirurgii weterynaryjnej w Warszawie.

Stale pogłębiam wiedzę, co daje mi możliwość podejmowania leczenia coraz to trudniejszych przypadków. Interesuje mnie szczególnie ortopedia weterynaryjna i  w tym zakresie chciałbym stale się rozwijać.

Jestem zwolennikiem sterylizowania zwłaszcza bezdomnych zwierząt i pomagam różnym Fundacjom w realizacji tego typu działań. Jestem właścicielem 2 uroczych kotów rasy Maine coon.