weterynarz radzymin badania

Smaller Default Larger

Coroczne badania profilaktyczne Twojego zwierzaka

Lekarze weterynarii z Gabinetu Weterynaryjnego "Przyjaciele" zapraszają na coroczne badania kontrolne (badanie kliniczne, morfologię krwi, biochemiczny profil ogólny, a u starszych zwierząt dodatkowo zdjęcie RTG klatki piersiowej i EKG).

Nie należy zapominać o corocznych badaniach kontrolnych swojego pupila, zwlaszcza jeżeli mamy w domu starzejące się zwierzę. Kontrole te pozwolą  utrzymać naszego przyjaciela w dobrej kondycji i być może przedłużą mu znacznie życie.

Dobrą okazją do zbadania stanu zdrowia naszego psa, kota czy gryzonia jest wizyta w gabinecie weterynaryjnym związana z corocznym szczepieniem.
Podaczas takiej wizyty dokonamy oględzin okrywy włosowej, dokładnie zbadamy czy nie występują u zwierzęcia żadne objawy chorobowe, sprawdzimy stan uszu, oczu, jamy ustnej i zębów, ponadto osłuchamy drogi oddechowe i serce.

Również chętnie  wyjaśnimy państwu jakie znaczenie ma sterylizacja i kastracja oraz kiedy najwłaściwiej ją wykonać.

Zapraszamy do gabinetu "Przyjaciele" wiemy że Twój pies, kot lub inny zwierzak będzie się u Nas dobrze czuł , bo to niezmiernie ważne, żeby szczepienia i inne regularne spotkania z lekarzem weterynarii odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze.